denemeee

     Enez Öğrenci Eğitim ve Dinlenme Tesisleri :

Üniversitemizde sosyal hizmetler, Sosyal Tesisler İşletme Müdürlüğü tarafından yürütülmektedir. Üniversitemiz Enez Öğrenci Eğitim, Uygulama ve Dinlenme Tesislerinde, her yıl belirli dönemler halinde öğrencilerimize ve personelimize uygun koşullarda eğitim, tatil ve dinlenme olanağı sağlanmaktadır. Enez Öğrenci Eğitim ve Dinlenme Tesislerinde 2011 Nisan ayından itibaren devam eden yenileme çalışmaları tamamlanmış olup; tesis, 2013 Ağustos ayında hizmete açılmıştır.

 

     

Meriç Nehri Kenarı Öğrenci Sosyal Tesisleri:

Üniversitemiz 250 kişilik kapalı alan kapasiteli Meriç Nehri Kenarı Öğrenci Sosyal Tesisleri bu İşletme Müdürlüğü bünyesinde yer almakta ve başta öğrencilerimiz olmak üzere Üniversitelerimiz çalışanlarına hizmet vermektedir.

     

Üniversitemiz Anaokulu:

 Üniversitemiz Anaokulu 40 öğrenci kapasitesi ile çalışanlarımızın okul öncesi ve okul çağındaki çocuklarının çalışma saatleri içerisinde bakım ve eğitimlerini sağlanmaktadır. İlimiz Keşan ilçesinde hizmet veren Üniversitemiz Keşan Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Programı Anaokulu, 01.04.2012 tarihinden itibaren Sosyal Tesisler İşletme Müdürlüğü bünyesine alınmıştır.

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oteller:

Üniversitemiz bünyesinde hizmet veren Armağan Dönertaş Engelliler Oteli, 35 oda ve 37 kişilik konaklama kapasitesi ile, Balkan Kongre Merkezi Misafirhanesi de 27 oda ve 50 kişilik konaklama kapasitesi ile konaklama hizmeti vermektedir.Ayrıca, Rektörlük Kafeterya,Hastane Kantini, Kırkpınar Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrenci kantini, İktisat Kırtasiye,Eğitim Fakültesi Kırtasiye ve Kütüphane Kırtasiye bulunmaktadır.

 

Bu içerik 21.11.2019 tarihinde yayınlandı ve toplam 77 kez okundu.