Sosyal Hizmetler

     Enez Öğrenci Eğitim ve Dinlenme Tesisleri :

Üniversitemizde sosyal hizmetler, Sosyal Tesisler İşletme Müdürlüğü tarafından yürütülmektedir. Üniversitemiz Enez Öğrenci Eğitim, Uygulama ve Dinlenme Tesislerinde, her yıl belirli dönemler halinde öğrencilerimize ve personelimize uygun koşullarda eğitim, tatil ve dinlenme olanağı sağlanmaktadır. Enez Öğrenci Eğitim ve Dinlenme Tesislerinde 2011 Nisan ayından itibaren devam eden yenileme çalışmaları tamamlanmış olup; tesis, 2013 Ağustos ayında hizmete açılmıştır.Resim Resim

     

Meriç Nehri Kenarı Öğrenci Sosyal Tesisleri:

Üniversitemiz 150 kişilik kapalı alan kapasiteli Meriç Nehri Kenarı Öğrenci Sosyal Tesisleri bu İşletme Müdürlüğü bünyesinde yer almakta ve başta öğrencilerimiz olmak üzere Üniversitelerimiz çalışanlarına hizmet vermektedir.

Resim

     

Üniversitemiz Anaokulu:

 Üniversitemiz Anaokulu 40 öğrenci kapasitesi ile çalışanlarımızın okul öncesi ve okul çağındaki çocuklarının çalışma saatleri içerisinde bakım ve eğitimlerini sağlanmaktadır. İlimiz Keşan ilçesinde hizmet veren Üniversitemiz Keşan Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Programı Anaokulu, 01.04.2012 tarihinden itibaren Sosyal Tesisler İşletme Müdürlüğü bünyesine alınmıştır.

Resim Resim

    

Oteller:
Üniversitemiz bünyesinde hizmet veren Armağan Dönertaş Engelliler Misafirhanesi, 37 oda ve 74 kişilik konaklama kapasitesi ile, Balkan Kongre Merkezi Uygulama Otelinde  29 oda ve 61 kişilik konaklama kapasitesi ile konaklama hizmeti vermektedir.Ayrıca, Rektörlük Kafeterya,Hastane Kantini, İlahiyat Fakültesi Kantini ve Eğitim Fakültesi Kantini bulunmaktadır.
Ek Resimler
Bu içerik 24.02.2013 tarihinde yayınlandı ve toplam 25412 kez okundu.