TRAKYA ÜNİVERSİTESİ HAYVAN DOSTLARI TOPLULUĞU, SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI İLE BULUŞTU

Trakya Üniversitesi’nin en aktif öğrenci topluluklarından biri olan ve üniversitenin farklı yerleşkelerini “hayvan dostu” yaşam alanlarına dönüştürmek için çaba gösteren Trakya Üniversitesi Hayvan Dostları Topluluğu, Trakya Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı temsilcileri ile bir araya geldi.

Topluluk Akademik Danışmanları Trakya Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tilla Deniz Baykuzu ve Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nermin Şakru ile topluluk üyelerinden Ozan İlter, Alican Demir, Ali Toparslan ve Beril Kirik’in, Trakya Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı temsilcileriyle yaptığı toplantıda, 2018-2019 eğitim-öğretim yılında yapılması planlanan etkinliklerin çerçevesi çizilerek mevcut çalışmalarda karşılaşılan sorunlara çözüm arandı.

Özellikle Balkan Yerleşkesi’ndeki hayvanların barınma ve beslenme olanaklarının daha da geliştirilmesi için bir yol haritası hazırlandı. Topluluk üyeleri, gösterdikleri duyarlılık ve verdikleri destek nedeniyle Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu başta olmak üzere tüm üniversite yöneticilerine teşekkür etti.

Ek Resimler
Bu içerik 21.11.2018 tarihinde yayınlandı ve toplam 123 kez okundu.