Sosyal Tesisler İşletme Müdürlüğü

Trakya Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Otopark ve Satış İşletmeleri Sosyal Tesisler İşletme Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren tesisler, Trakya Üniversitesi mensuplarına ( çalışan, emekli, öğrenci), kamu görevlilerine ve kamu dışı gelen diğer kişilere hizmet vermektedir.

Üniversitemiz Meriç Kenarı Öğrenci Sosyal Tesisleri
150 kişilik kapalı ve 600 kişilik açık alan kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Üniversitemiz Enez Öğrenci ve Eğitim Dinlenme Tesisleri
yaz sezonunda açılıp, 25 adet Bungalov ev ile günlük ve dönemsel olarak Trakya Üniversitesi mensuplarına ( çalışan, emekli, öğrenci), kamu görevlilerine ve kamu dışı gelen diğer kişilere hizmet vermektedir.

Üniversitemiz Balkan Yerleşkesi Uygulama Oteli
26 Double, 2 Suit ve 1 Erişilebilir oda olmak üzere 29 oda ile 61 kişi konaklama kapasitesine sahip olup, Trakya Üniversitesi mensuplarına ( çalışan, emekli, öğrenci), kamu görevlilerine ve kamu dışı gelen diğer kişilere hizmet vermektir.

Üniversitemiz Armağan Dönertaş Oteli
34 oda ile 74 kişiye hizmet vermektedir.

Üniversitemiz Keşan Melek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Programı Uygulama Anaokulu, 40 öğrenci kapasitesi ile çalışanlarımızın okul öncesi ve okul çağındaki çocuklarının çalışma saatleri içerisinde bakım ve eğitimlerini sağlamaktadır.

Üniversitemiz Otopark ve Satış İşletmeleri Sosyal Tesisler İşletme Müdürlüğü bünyesinde ayrıca Rektörlük Kafeterya, Hastane Kantin ve Eğitim Fakültesi Kantini hizmet vermektedir.Bu içerik 28.02.2022 tarihinde yayınlandı ve toplam 148 kez okundu.